| cryssacryssu a întrebat:

am o intrebare: cum pot sa o fac pe mama sa se apropie de mine? ..de cateva luni sunt intr-o cearta continua cu ea nu stiu ce sa mai ma fac..plz ajutati-ma

1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Stai de vorba cu ea, intreab-o care este motivul pentru care este nemultumita de tine. Si dupa ce afli, comporta-te ca atare. Ba mai mult, ai putea s-o rasfeti si tu pe ea, caci si ea te-a rasfatat pe tine, atunci cand a putut. Trateaz-o ca pe cea mai buna prietena a ta, si vei vedea cum se schimba.