| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare! dar mai intai sa va povestesc! am 4 catei pichinezi de rasa pura 2 catele si 2caini caini ii pastrez dar catelele nu si nu stiu cui sa ii dau am intrebat multa lume si nu a vrut nimeni! cand veterinarul nostru de familie a venit sa le faca vaccinuri l-am intrebat daca nu cumva vrea un caine si a zisa ca are deja si nu mai vrea asa ca mi-a zis sa ii donez online si mi-s-a parut o idee buna! am intrat pe net la adoptie de animal dar siturile gasite de mine nu mi-au placut vroiam unul mai bun asa ca intrebarea mea este: stie cineva un sit bun pe care as putea sa imi donez caini?
aa si daca doreste cineva o catelusa sau chiar pe amandoua puteti sa ma contactati pe mailul meu: dia_haney_99@yahoo.com!

apropodau funda pentru un sit bun si daca vreti vreun caine va rog sa ma contactati!

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Salut,
Stiu ca cel mai bun site de adoptie caini din Romania este acesta: http://www.adoptiicaini.ro/.
Apropo, unde stai? Poate m-ar interesa si pe mine o catea :)

| Dilavia a răspuns (pentru Slavian):

Te rog sa ma contactezi pe id de mess dia_haney_99 si vorbim pe mess despre catea! mersi mult de sit!

1 răspuns: