| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare De ce baiatul pe care il plac nu imi spune daca ma place sau nu?

Azi varul meu care a venit in vizita i-am povestit de el i-am aratat ce am vorbit cu el si a zis ca ma place si ca ma combina cu el da am zis nu pentru ca nu vreau sa rada lumea de el ca e cu o fata bolnava. Desi prieteni mei spun ca el ma place nu vreau sa il intreb eu.......Amandoi suntem rusinosi si la mine e si frica mare ca va rade lumea de el ca e cu mine[ tin mult la el]

P.S Nu prea vorbim fata in fata deoarece am aceasta boala si cand ma vad cu el e si mama mea cu mine

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

Am inteles problema ta. La o adica daca iti este rusine sa-l intrebi in fata, incearca sa-l intrebi printr-un mesaj sau pe mess. [ cum vorbiti voi ] Acum, exita posibilatitaea sa zica " Da " si atunci, amandoi castigati...sau sa zica " NU " ca-i este rusine sa zica " Da " si atunci tu trebuie sa iei o decizie. Nu poti trai o vesnnicie cu senzatie ca cineva te place sau ca tu il placi. Daca cu adevarat tine la tine, ignorandul pentru cateva zile ii va da un timp de ragaz ca sa se gandeasca. Si atunci cu siguranta te va cauta el pe tine. Daca a avut ghinionul sa se nasca baiat, trebuie sa faca el primul pas.

| blueve a răspuns (pentru Sunnyツ):

Putem sa mai vb pe mess?

deoarece nu am dat chiar toate detalile

2 răspunsuri:
| idolu a răspuns:

Pai poti sa ii zici tu k il placi daca nu stie...si...dupa aiai poate te va placehappy