| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare De ce baiatul pe care il plac nu imi spune daca ma place sau nu?

Azi varul meu care a venit in vizita i-am povestit de el i-am aratat ce am vorbit cu el si a zis ca ma place si ca ma combina cu el da am zis nu pentru ca nu vreau sa rada lumea de el ca e cu o fata bolnava. Desi prieteni mei spun ca el ma place nu vreau sa il intreb eu.......Amandoi suntem rusinosi si la mine e si frica mare ca va rade lumea de el ca e cu mine[ tin mult la el]

P.S Nu prea vorbim fata in fata deoarece am aceasta boala si cand ma vad cu el e si mama mea cu mine

2 răspunsuri:
| lovitddefulger a răspuns:

In ziua de azi toata lumea cam e bolnava intr-un fel sau altul..Insa daca un baiat te place sau tine la tine poate trece peste asta. Oricum despre ce boala este vorba? ..Adica ceva trecator? ..sau..na..succes

| blueve a răspuns (pentru lovitddefulger):

Am triparezaspastia si deoarece nu prea fac miscare sunt cam plinuta