| GokuUltraInstinct a întrebat:

Bună TPU am o întrebare, de unde pot să imi cumpăr o țigară electrică ( stau in Brașov) am 16 ani, dar nu știu de unde să imi cumpăr, am încercat sa imi cumpăr de la magazin dar nu imi dau, eu vreau sa comand de pe net dar nu stiu dacă o sa imi spună ceva cel care livrează.

Răspuns Câştigător
| Justme111 a răspuns:

Daca ai noroc, nu iti va spune nimic. Si eu am prieteni care si-au comandat si nu le-a zis nimeni nimic. Nu aveau 18 dar aratau. Deci, daca ai o statura mai impunatoare, s-ar putea sa n-ai probleme.