| a întrebat:

am o intrebare.Doamna de engleza mi- propus mie si unei prietene sa ne inscriem la olimpiaa de engleza.Si a spus sa ne gandim pana miercuri.Eu nu stiu ce sa fc ori sa ma inscriu sau nu? Imi puteti spune avantajele si dezavantajele...si daca ati participa si voi cum e testul? mentionez ca unt in clasa a 7 abig grinMultumesc :*

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Eu cred ca doamna profesor stie mai bine de ce ti-a propus asta. Dezavantaje nu exista, orice s-ar intampla, pentru ca aceasta experienta te va ajuta cu siguranta pe viitor. Uite ca sa te simti mai sigura pe tine, cauta pe net niste subiecte date la olimpiadele din anii trecuti si evalueaza-te singura. Poti sa faci asa cat mai multe si ai sa vezi ca vei reusi sa obtii rezultate bune. Succes!

2 răspunsuri:
| explică:

Multumesc:*

| AdeM1111 a răspuns:

Buna.Sincer,eu iti spun sa te inscrii.Nu ai de pierdut nimic, doar castigi experienta si te acomodezi cu ideea de examen pentru mai departe.Eu am participat la mai multe de-a lungul anilor si a fost un plus pentru mine.Succes