| xAndraa23 a întrebat:

Buna TPU ... Am o intrebare. Eo sunt in reteaua Vodafone , si sunt pe Abonament . Am optinea : 500 min in retea si 50 de min in alte retele . Dar nu pot trimite mesaje . Ce pot face trebuie sa activez vreo optiune ?

3 răspunsuri:
| dotcube a răspuns:

Cumva ai trecut de pe cartela?

| xAndraa23 explică (pentru dotcube):

Da am avut un alt telefon pe cartela, mi-am schimbat telefonul si am trecut pe abonament cu acelasi numar.

| dotcube a răspuns:

Intra la setari la mesaje si vezi unde gasesti Centrul de mesaje acolo in loc de numarul existent pune +4072200400