| YoKo399 a întrebat:

.Eu in 2010 am locuit la un unchi, pentru ca noi ne mutasem si am vrut sa raman in Bucuresti.Imi placea acolo, dar matusa mea era foarte ingamfata.Si mereu ma purtam urat cu ei,mai ales cu matusa mea.Tipam la ei, le comentam si ziceam ca mai bine nu stateam la ei. Dupa primul semestru m-am mutat la parintii mei.Acum sunt in Germania si nu mai vreau sa stau aici.Intrebarea mea vine acum..Cum sa-i intreb pe unchiul si matusa mea daca mai pot sa stau la ei..Sa bat un apropo sau ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le ca te-ai schimbat si abia acum ti-ai dat seama ca era mai bine la ei. Roaga-i sa fie alaturi de tine si zil-e ca ai nevoie de ei si le promiti ca nu vei mai comenta si vei fii mai recunoscatoare ca ininte. happy
Bafta.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Bate un apropo si vezi tu ce faci

| YoKo399 explică (pentru mona):

Da,dar cum sa "incep"..chiar n-am idee sad

| lauraroxi a răspuns:

Le spui ca ai vrea sa nu mai stai acolo si vezi ce-ti zic!

| YoKo399 explică (pentru lauraroxi):

Nu cred ca o sa mai vrea sa ma duc acolo laughing Ca am fost FOARTE rea cu ei cat am stat la ei..Acum chiar imi pare rau pentru ce am facut atunci.