| MyLittleCupcake a întrebat:

Am o intrebare fetelor : voi ce crema anti-cosuri folositi?

Răspuns Câştigător
| Labiii a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun lucru pe care l`ai putea face ar fi sa mergi la dermatolog, in caz de ai o eruptie sau eu stiu. Eu nu am probleme legate de cosuri am cateva si atat. Am inceput sa folosesc zilnic LARA. Este o apa tonica, usuca cosurile si fata se curata. Se gaseste oriunde si are si un pret foarte comvenabil, dar in cazul in care ai eruptie puternica neaparat trebuie sa mergi la dermatolog pentru ca unele produse te pot afecta sau poti fi alergic la ele! Sper ca te-am ajutat! happy

| MyLittleCupcake explică (pentru Labiii):

Merci mult! Uite-ti rasplata

| Labiii a răspuns (pentru MyLittleCupcake):

Sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Nu folosesc nici o cremă și nici n-am probleme cu acneea.

| CryForYourLove a răspuns:

Lasa cremele. Fa o infuzie de ceai de tei si dupa o sa le scoti foarte usor.(daca nu cad ele direct)