| RuNnY_4025 a întrebat:

am o intrebare, in religia ortodoxa daca preotul are o adolescenta aceasta nu are voie sa aiba prieten/iubit?

Răspuns Câştigător
| ZuZu16Bby a răspuns:

Da ai Voiehappy

3 răspunsuri:
| ZuZu16Bby a răspuns:

Poi nu are nici o legatura ...am cu familia mea un prieten de familie care este preot ortodox si tot lfl are o adolescenta aksa si are prieten si vbeste deschis cu tatal sau despre asta nu e nimic neobisnuit doar esti si u om nu deci ai voie sa ai prietenhappy

| RuNnY_4025 explică (pentru ZuZu16Bby):

Ma refer la faptul ca daca poate sa aiba iubit?

| ZuZu16Bby a răspuns (pentru RuNnY_4025):

Da ai Voiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andica daca are o fiica? cum sa naiba voie, doamne feresteangel