| Milena_7206 a întrebat:

Am o intrebare legata de FACEBOOK si YAHOO... Acuma cateva zile mi-am deschis si eu un cont de FACEBOOK. Si as vrea daca se poate sa bag toti prietenii din YAHOO (id-urile din lista mea) in FACEBOOK. Cine stie cum sa-mi zica si mie! va rog... cel/cea care m-a ajutat primul/prima dau FUNDA!

1 răspuns:
| Vl4dootz a răspuns:

Daca te uiti bine pe profilul tau vezi ca ai acolo un buton invita prieteni dai click pe el si bagi id-ul si parola de la yahoo astepti sa se incarce si gata
Bafta!