| user1234554321 a întrebat:

Buna TPU
am o intrebare pentru baietii (si fete):daca ati sta cu o fata ce v-ar placea la ea?
v-ar placea daca fata ar sti sa gateasca? dau funda scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Daca as fi baiat, da, mi-ar place o fata care sa stie sa gateasca, asa am putea gati impreuna sau as sta langa ea, admirand-o.

1 răspuns:
| GirlAlexia a răspuns:

Pai mie mi-ar placea un baiat care stie sa gaateasca.De exemplu:Eu nu as sti sa gatesc da? El daca nu stie sa gateasca, cred ca murim de foame!
(Eu stiu sa gatesc)
bYE*happy