| Clouds a întrebat:

Salut baietii si fete! laughing) Am si eu o intrebare si vreau sa-i gasesc o rezolvare! rezolvare de primesc, funda daruiesc!
cine stie cateva site.uri unde as putea sa public o creatie proprie...dar sa am garantia ca e si citita sau macar vizualizata... am nevoie de pareri. Multumesc. FUNDA. Pupici
p.s scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Wattpad, doar ca si acolo a devenit deja infectat site-ul. Daca vei vrea sa ai cititori de calitate, mai mult de 100.000- 200.000 de lecturi nu faci. Daca vrei ca sa ai cititori de 11-12 ani care vor doar sex si baieti, cred ca vei avea undeva la 500.000. Dar daca povestea ta chiar nu este un gunoi, cu limbaj de ****, descrisa de-anlela, mai bine nu o posta. Sincer, eu in limba romana nici nu mai citesc. Le am bagate in engleza si pa. Altundeva nu mai stiu. Totusi incearcati norocu', poate ca tu ai mai multe sanse.

| Clouds explică (pentru doreal):

Nu e ceva pentru copii de 11-12 ani si deja am ca o 100 de pagini, nu e terminata inca, plus ca e cava mai mult SF. dar iti multumesc pentru sfat. dupa parerea mea nu ar fi un gunoi..deci iti apreciez foarte mult sfatul si o sa ma mai gandesc daca o public sau nu. cine mai e interesat de SF acum? si buna alegere cu cartile in engleza. Eu acum sunt in Londra si aici chiar nu gasesti carti in lb romana.dar cateodata imi e dor de o carte tradusa in romana.

| doreal a răspuns (pentru Clouds):

Ma bucur ca ti-am fost de folos happy.

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca ai mai multe creati sau intentionezi sa faci iti poti face un blog, sau eventual un cont pe tumblr, acum desigur pentru a atinge multe vizualizari va trebui sa ai putina rabdare si sa iti faci singur vizualizatori, dar daca le ai cu adevarat, merita.

| AdelinaNeagu a răspuns:

Fa-ti cont pe wattped si acolo 100% va fi citita de multi oameni happy
Fundita?

| AdelinaNeagu a răspuns:

Fa-ti cont pe wattped si acolo 100% v-a fii citita de multi oameni happy
Fundita?