| jasmine11 a întrebat:

am o intrebare pentru voi! voua va place sa fiti supusi unor comenzi de catre iubitul/iubita voastra? ei bine eu ma supun si nu imi place dar daca nu o fac atunci ne desp.si nu vreau sa il pierd pentru ca il iubesc, si nu mai stiu ce sa fac. plang intruna si din orice motiv, va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| sadsoul13 a răspuns:

Jasmine desi is baiat si nu am avut nicio relatie stiu ce ar trebui sa faci si sa nu faci (arta seductiei ).
nu ar trebui sa fii supusa iubitului tau adica o relatie trebuie sa fie de comun acord si in plus mai sunt multi pe lume + ca nu mai suntem in epoca sclaviei.acu toata lumea e libera sa faca ce vrea. si nu mai plangedin caula lui d