| IovanutAlin a întrebat:

Buna TPU am o intrebare si dau funta rapidd... as dori sa mi se memoreze parola si idul pe anumite site... mai demult ma intreba daca vreau sa mi se memoreze dar am bifat sa nu ma mai intrebe. si acum vreau din nou sa mi se memoreze ajutorrr!

Răspuns Câştigător
| Lady.Love a răspuns:

Acolo sus in bara ai File, Edit, View,..., Tools.
Dai click pe Tools, apoi Options, ti se deschide o fereastra mai mica si de acolo de sus dai click pe Security si acolo ai setarile legate de parole, deci bifezi Remember passwords for sites, iar daca exista anumite site-uri la care nu doresti sa-ti fie salvata parola, ai acolo Exceptions.
Sper ca ti-am putut fi de folos.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce browser ai?

| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) a răspuns:

Poti sa-ti faci alt cont