| IovanutAlin a întrebat:

Buna TPU am o intrebare si dau funta rapidd... as dori sa mi se memoreze parola si idul pe anumite site... mai demult ma intreba daca vreau sa mi se memoreze dar am bifat sa nu ma mai intrebe. si acum vreau din nou sa mi se memoreze AJUTOR BAYYY!

Răspuns Câştigător
| Alexander_1900 a răspuns:

Internet Explorer : Ai in dreapta sus "Tools", te duci la tabul Advanced si dai "Restore adavanced settings" ( iti va schimba la normal doar optiunile ) daca alegi Reset ti se va reseta tot, vei pierde tot ce ai practicat pe Internet Explorer, o sa ti se prezinte exact cum ca l-ai fi folosit pentru prima data. Foloseste una din 2 o sa mearga, bafta :p

3 răspunsuri:
| Alexander_1900 a răspuns:

Pentru :

Mozilla Firefox: Unelte / Optiuni / Securitate si bifeaza retine parolele pentru site-uri.

Google Chrome - Apesi pe cheia acea sus in dreapta dai la Optiuni / Lucruri personale si bifezi "Oferta sa salvezi parolele"

| RoxieXoxo a răspuns:

Pai dezinstaleaza Mozila Chrome sau ce ai tu si instaleazal iar...
Va merge. Am patit si eu. Funda?smugsmug

| giem20 a răspuns:

Pei ia-ti alt dela ca sa intri pe net, ia-ti mozila firefox sau google chrome etc.Si intri dupa aia ca de ex. in mozila si intri pe site si o sa te mai intrebe, daca iti faci cont nou presupun. Funda?