| AriAdelean a întrebat:

Am o intrebare si sper sa primesc raspunsuri serioase, celui mai bun ofer fundita. La ce varsta considerati voi ca o fata se schimba cel mai mult? *dispar cosurile, cresc formele etc. deoarece am vazut destul de multe fete ce aratau normal dupa care au devenit foarte frumoase dupa doar cativa ani. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Eu186958 a răspuns:

12-13 ani ar fi normal sa iti apara cosuri, sa te dezolvi, dar cosurile daca nu le storci sau daca nu umblii la ele iti vor disparea, si pe la 16-17 ani vei arata superba, si dezolvatata si fara cosuri! Acum depinde si ce fel de ten ai!
Funda?:*

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

La 18, maxim 19 ani se opreste dezvoltarea la fete happy

| hhhapciuuu a răspuns:

Fetela isi incep schimbarile in jurul virstei de 11 ani, si termina la 14 ani dar, dupa mine arata super cele de 18, alea de 16, inca au cosuti, si-s cam plinute

| EvelinEve a răspuns:

Coşurile nu dispar, ci apar.
Păi depinde de fată la fată.
De obicei după ce apare menstruaţia. Apar coşurile, cresc "formele", aşa cum zici tu.

| Deeeeeu a răspuns:

O fata se schimba cel ma mult cand asi da seama ca trebuie sa se descurce in lume, sa fie educata curata, ordonata.Despre cosuri este ceva normal mai toate fetele au, oricum pe parcursul timpului o sa dispara, Funda?