| butterflyeffect123 a întrebat:

am o intrebare
vreau sa imi fac un pierce in buza de sus pe mijloc, dar probabil nu voi avea voie cu el la scoala. in iunie vreau sa ma duc la un festival(electric castle daca ati auzit de el) si vreau sa stiu daca e ok sa-mi fac pierce-ul cu 2 saptamani inainte sau e prea putin.
si daca puteti sa-mi spuneti cam cum se manifesta(umflaturi,dureri, infectii)
dau funda!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Numai porcilor li se baga sarma in nas ca sa nu rame, ne-am fi nascut cu tatuaje daca erau necesare; daca tu crezi ca te face mai destept sau mai frumos e bine, dar la scoala n-ai voie

| butterflyeffect123 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Asa de mult m-ai ajutat, nici nu-ti poti imagina
si apropo, in caz ca nu ai observat pana acum buza de sus nu e acelasi lucru cu nasul