| FrozenloVe a întrebat:

happy.TPU.Am o maaaare` problemacrying

Faceam un concurs cu prietena mea.cine baga telefonul mai mult in apa.Si ea l-a bagat foarte putin, si eu un pic mai sus de baterie x_x. dar am si uitat de baterie.Cand l`am deschis nu`mi mai mergeau tastele [ telefonul este cu touch ]. Vaaaaa rogg ajutati`macrying crying. Multumesc sad. Fundita` puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SunShine_6784 a răspuns:

Buna! Pffff, cum ai facut si tu asa ceva? Pai.ai incercat sa bagi alta baterie in telefon la tine sa vezi daca functioneaza cu aia? sau sa scoti bateria si sa o lasi undeva unde e cald?[de ex mi`e mi-a scapat telefonul in baie si apoi l`am scos repede, i-am scos bateria apoi am lasat`o la soare alaturi de telefon]dar la tine nu stiu unde a intrat apa thinking du`te si tu la reparat cu el happy:*:*Sper ca te-am ajutat :*:*:*:*fundita?big grin

4 răspunsuri:
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Nu trebuia sa-l bagi in apa! Dar daca ai garantie la telefon dul inapoi si spune-i ca din greseala l-ai scapat in apa, sa daca nu te duci acolo de unde ai cumparat telefonul si le spui ca ce s-a intamplat si ei iti vor spune ce sa faci ca sa iti mearga telefonul, sper ca te-am ajutat sa ai o zi frumoasa! fundiztza te rog?:*

| treipuncte a răspuns:

De ce nu te bagi tu cu capul in apa?

| FrozenloVe explică:

Ca sa iti fac tie in ciudalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai.cum sa faci asa ceva.Trebuie sa-l duci la reparat.Nu exista alta solutie.
Dar chiar nu inteleg de ce ai facut asta? Ai castigat ceva din asta?raised eyebrows