| IulianaTamaduitoarea a întrebat:

Am o mare dilema. Am un majorat si ma gandeam cum o sa fie. O sa fie dans? Daca da, cum trebuie sa dansez astfel incat sa impresionez niste baieti? Mentionez sunt fata. As întreba o pe fata cu majoratul dar ma are la block. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Pentru ca atrage privirea unor baieti e suficient doar sa arati prezentabila.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi și cum te duci dacă te are la block wtf

| Violleta2022 a răspuns:

Atunci nu mai este cazul sa te stresezi, ca oricum nu vei fii invitata la majoratul ei, odata ce te-a blocat sa nu te mai vada.