| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema, tocmai mi-a picat fisa si in 4 zile fac 18 ani, si eu nu mi-am pregatit majoratul. Sunt atat de stresat incat nici nu reusesc sa imi dau seama bine de ceea ce imi trebuie pentru majorat. O mana de ajutor va rog?big grin

1 răspuns:
| Cristinaaa a răspuns:

Pai
ar trebui sa-ti faci majoratul intr-un local
1. Localul sa nu fie prea mare,. altfel pare gol, ...ca si cand s-a spart cheful,. dar nici un aparta, ment sa nu fie,. ca se formeaza "bisericutze" sau unii se retrag pe nu stiu unde.si e penibil
2. Trupa sa fie din mai multe fete,. si neparat sa fie si acelea care le place sa danseze
3. Muzica NEAPARAT sa fie f faina,. sa aveti pe cineva sa puna muzica buna! FFF IMPORTANT.si muzica gen Sandra, sau Cotton eye joe, anii 80, 90 prind f bine la chef.
4. Nu prea multa bautura si nu tare.
5. Daca e cu cine, poti sa te gandesti la un bal mascat, propune o tinuta haioasa!
6. Cheamati colegi de clasa, si eventual fa-ti la calculator niste invitatii dragute, cu data ora, adresa, ocazia. ceva hazliu de genul."Eu azi implinesc 18 ani si as vrea sa petrec impreuna cu tine". de ex.etc
7. Nu chema badarani, scandalagii, betivani,. iti strica tot cheful.
8. impodobeste localul

funda?