| andvlifestyle a întrebat:

Vreau si eu un status pentru prietena fostului meu. Eu n-am nimic cu ea insa ea isi face id-uri si vrea sa ma oftice crd, are la status pe hi5 "oftica'te!". Eu acu am un alt prieten si nu-mi pasa de fostul

Răspuns Câştigător
| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare! Nu-i arata ca-ti pasa, ea vrea doar sa te atace...

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Pune si tu la status: Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

| yo13_6205 a răspuns:

Nu o baga in seama ...arata-i ca nu-ti pasa. las`o sa vb singura.se va plictisi si te va lasa in pace.winking