| AlYsPeCiAlGiRl a întrebat:

Buna TPU:am o mare problema cu o fost prietena pe care am ajutat-o foarte mult, iar acum s-a intors impotriva mea si ii face si pe ceilalti sa creada lucruri gresite despre mine.am mare nevoie de parola ei de messenger.va implor daca stiti sa spargeti parole spuneti-mi:dau funda + vot.multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Pufuletica98 a răspuns:

Nu ai nevoie de parola ei de mess pentru ca daca o tratezi asa cum te-a tratat ea nu faci decat sa inrautatesti lucrurile.Stii ce sa faci? Du-te la ea cand este singura, asezati-va undeva si vorbiti.Intreab-o de ce se comporta asa de urat cu tine dupa momentele minunate pentrecute impreuna in trecut. Daca iti zice ca nu mai vrea sa fie prietena cu tine tu spune-i ca nu are decat dar sa te lase in pace.Si nu uita ca nu esti tu cea ce trebuie sa se simta rau ci ea.Aminteste-i ca tu ai facut multe pentru ea si ca nu are dreptul sa te trateze rau! Numai bine si mult noroc cu fata asta!