| TheJokkerYou a întrebat:

Sunt fata, as vrea sa imi spuneti pareri concrete va rog frumos. Am o prietena, ma inteleg bine cu ea, azi, la scoala o nins tare si m-a chemat mereu sa ma duc cu ea, si eu nu prea am putut, am spus: Scuze, intelege-ma,nu prea pot veni, M-a luat de haina, de mana si m-a scos afara. Am zis: de ce trebuia sa ma chemi pe mine? Nu poti iesi fara mine? si a zis,, ca nu poate,,. Cateodata ne certam, ne impacam, ne batem laughing.Mi-a spus intr-o zi ca ma considera cea mai buna prietena a ei, sincer, nu prea mai inteleg.DE CE? pai uite a avut o prietena, cmb pr...si a zis ca se simte bine cu ea, e fericita, si pana la urma nu o mai suporta, si ca o tradat-o, etc. Iarasi din nou a spus ca cineva ii cea mai buna prietena (cred ca a spus asta numai ca sa ma supere) voi ce credeti? Mereu imi cere sa o conduc pana acasa, dar mai mult le imbratiseaza pe alte prietene, si nu pe mine. Nu inteleg nimic. VOI CE CREDETI? VA ROG SPUNETI-MI SINCER, TIN ENORM LA EA DAR EAA?

Răspuns Câştigător
| Bella03 a răspuns:

Trebuie sa iti dovedeasca ca e cea mai buna prietena a ta, nu sa faca o afirmatie aberanta, si dupa sa fuga la alta