| anonimadinAlba a întrebat:

Bună TPU...
Am o mică-mare problema.
Eu si cu un baiat din scoala (pe care il plac, e cu un an mai mic ) suntem buni prieteni, gen vine la mine in pauza, ma conduce acasa, vorbim mult pe mess si Instagram.
Intr-un timp, eu si cu el ne imbratisam zilnic cand ne vedeam (gen in fiecare pauza cand venea la mine, si cand pleca). Joi dimineata, cand a venit la mine sa ma imbratiseze, eu l am respins (nu stiu ce a fost in capul meu)... de atunci nu a mai venit in pauze la mine, iar cand mergeam eu la el imi spunea ca are treaba.
Am nevoie de ajutor, cum as putea sa il impac, sa ma imbratiseze din nou zilnic ( dar fara sa ii spun )?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profita de tine te place da l-ai ranit e baiat destept si-a dat seama ca nu merge. asteapta singurul lucru pe care-l poti face.

| anonimadinAlba explică (pentru anonim_4396):

Chestia e ca mi-a si zis de cateva ori (inainte de chestia asta cu respinsul) ca ma place, dar eu nu l am luat in seama crying