| Balonashee a întrebat:

Buna TPU am o mica problema... As vrea si eu o reteta de torthappy pentru ca pe 29 oct este ziua mamei si m-am gandit sa ii fac un tort dar nu stiu ce reteta as vrea una usoara...big grin. Daca se poate si o poza intr-un link va rog mult de tot am mare nevoie de o reteta usoara puppy dog eyes aa si vreau si eu de ex: e cu merge sp cat 1 kg de merge rolling on the floor ceva de genu plzzpuppy dog eyes toate detaliile va mulcumesc anticipat! dau fundita mare cat casalaughing ( am 12 ani hellp :* )

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| b0b094 a răspuns:

Te ajut eu daca imi zici cu ce vrei tortul:cu ciocolata, cu frisca. daca imi zici eu o sa-ti zic retetele.Tortul acesta l-am facut pentru ziua lu fratele meu http://tinypic.com/view.php?pic=2dl6pom&s=7 e de frisca si cu fructe

| b0b094 a răspuns:

Acesta este un tort dobos facut pentru un vecin.Era ziua lui si nu stiam ce cadou sa-i cumpar, asa ca i-am facut acest tort http://tinypic.com/view.php?pic=jj2tye&s=7

| crissy_7917 a răspuns:

Cf pitiko sunt Chriss laughing