| MissVamp a întrebat:

AM o mica problema cu care vreau sa ma ajutati! O colega care era(odata...)prietena mea,nu mai imi da pace, s-a tinut dpa mine, jignindu-ma cu glume seci.Cum sa o ignor?(tinand cont ca nu ii fac nimic )Vreau sa ma lase in pace! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| SomeoneReal a răspuns:

Du-te la ea si intreab-o cu ce i-ai gresit, caci probabil ceva a deranjat-o. Daca continua sa te jigneasca, intoarce-i spatele si nu o mai baga in seama, prefa-te ca nu te deranjeaza tot ce spune ea si ca nici macar nu o auzi. Daca ati fost prietene bune, instinctul o sa va impace. Succes!big grin

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu-i ma da importanta, comporta-te in prezenta ei ca si cum nu ar exista

| MironAndrei1 a răspuns:

Da-i un cutit in gat in baie big grin