| Verony27 a întrebat:

Bună!
Am o colega in clasa care tot vrea sa steie cu mine in bancă, dar eu nu vreau sa stau cu ea.
Si i-am spus lucrul acesta dar tot insista, si nici nu vreau sa fiu prea rea cu ea.
Eu vreau sa stau cu prietena mea cea mai buna!
Nu cu ea, Va rog spune-tim ce sa-i spun, sa ma lase in pace!?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ii spui ca n-ai cum ca tu stai cu cea mai buna prietena a ta. Si pur si simplu se pune prietena ta si doar ce o sa faca? O s-o dea pe aia jos?

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i ca-i locul ocupat de x-uleasca, si aici ii spui numele real.
Si nu mai dai alte amanunte, ca probabil nu i-ai spus asta, de aceea insista.

| Kerre a răspuns:

Ii poti spune ca vrei sa fii singura ceva timp si sa nu te mai deranjeze, sau pur si simplu ca vrei sa stai cu altcineva in banca.

| DragneaImparatulSclaviilorRomani a răspuns:

Spune-i ca ai hiv