| denyzo a întrebat:

Am o mica problema cu Instagram-ul. Sper sa ma puteti ajuta.
Ieri am postat cateva poze si am etichetat cateva persoane. Ok. S-au pastrat etichetele. Tot ieri, fac aceladi lucru, numai ca peste cateva ore. Etichetez alte persoane + si celelalte pe care le-am etichetat. Cand sa postez poza, brusc dispar deodata toate etichetele. Am crezut ca-i de la ei problema. Dar acelasi lucru am facut si azi. Iar au disparut.
Mentionez ca am un cont in care postez cam cate 6-8 poze pe zi. Oare sa fie spam? Ceea ce nu cred...
va rog mult, ajutati-ma!
Funda!

2 răspunsuri:
| Jo17 a răspuns:

Buna. Poate ai etichetat prea multe persoane sau ei au sters eticheta.

| denyzo explică (pentru Jo17):

Nu are cum sa stearga eticheta imediat dupa postat. Poate dupa 5 sau 10 minute, dar intr-o secunda nu e posibil. Nici macar nu sunt active conturile