| anonima188888 a întrebat:

Azi dupa ce ieri am postat o poza pe Instagram am observat ca 2 persoane mi-au dat unlike la toate postarile. Sunt moduri prin care pot afla cine sunt acele persoane? Tin sa mentionez ca am 166 de followeri si intre 35 si maxim 60 de likeuri la poze, maximul a fost de 62 dar am primit acele dislikeuri. Oare e din cauza ca am pus noua postare la story?

11 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Asta e problema ta cea mai mare? Că au dat două persoane unlike?

Fa-ti o favoare și "get a life".

| Felissa13Eden a răspuns:

Poate au dat like din greseala la poza cand dadeau scroll pe news feed.

| anonima188888 explică:

Cum as putea sa castig mai multe like uri si urmăritori?

| Romeo16101 a răspuns (pentru anonima188888):

Păi, fă-ți profilul public, adauga-ti lume in listă, da-le like-uri la poze și vei vedea că îți vor da și ei, bine contează foarte mult și ce fel de poze pui, daca vrei sa atragi atentiawinking

| PainTech a răspuns (pentru anonima188888):

"Cum as putea sa castig mai multe like uri si urmăritori?"

1. Fi fată
2. Fi sexy
3. Poze cat mai multe, haine cât mai puține.

Cam asta e secretul pentru followeri pe Instagram. Nașpa platforma, nu?

| CerealaCuOchi a răspuns (pentru anonima188888):

Renunta la haine

| Romeo16101 a răspuns:

Nu neapărat ți.au dat dislike.uri, e posibil să își fi dezactivat conturile, daca și le.au dezactivat îți dispar și like. urile de la persoanele respective.

| anonima188888 explică (pentru Romeo16101):

Mersi pentru raspuns dar daca era asa nu dispareau si de la urmaritori? Am contul privat

| Romeo16101 a răspuns (pentru anonima188888):

Daca nu ți.au dispărut și de la urmăritori, atunci clar ți.au dat dislike.uri la poze, cauza numai tu o poți ști...

| anonima188888 explică (pentru Romeo16101):

Singura cauza ar putea fi ca am pus ultima postare la story, dar nu vad ca asta sa fie motiv.