| Fefe2009 a întrebat:

Am o mica problema. Am facut un Instagram nou. Am pus cateva poze in care am etichetat cateva persoane. Acum cand vreau sa etichetez nu pot. De obicei cand puneam @ imi aparea pe cine sa etichetez dar acum nu. Sau postam gen descrierea pozei si nu mi se posta. Va rog help.

1 răspuns:
| ponturi a răspuns:

Uită-te pe insta la setări, dacă totul este ok e bine, îl cel mai rău caz prietenii la care vrei să-le dai tag au dezactivat acestă opțiune