| SimonaSymo a întrebat:

am o mica problema la care as vrea sa ma ajutati...
povestea mea incepe asa: eu fac dansuri de aproape 11 ani, iar coregrafa mea, m-a pus sa-i tin locul pentru o luna. eu am de invat 6 fete si 6 baieti un dans, la care eu si un baiat sa fim protagonistii. profa ne-a ales o melodie pe care sa dansam. este dintr-un film indian, aici o gasiti: http://www.youtube.com/......ttp?/watch
deci trebuie sa fac coregrafia asta, dar imi i-a prea mult sa o invat asa, iar apoi sa invat si pe altii, deci intrebarea mea este: IMI DATI VA ROG UN LINK DE UNDE POT SA INVAT COREGRAFIA ASTA? DAU FUNDA SI VOT, IAR LA CEL CARE IMI DA, II DAU 3 FUNDE K PUN INCA 2 INTREBARI SI II DAU FUNDA ORICE RSP AR DA. va rog sa ma ajutati ca mai am timp doar 3 saptamani sa invatam dansul k pe urma mergem la un concurs... aaaa si inca un lucru : care ma ajuta o sa-i dedicam premiul pe care il vom lua...mersi

2 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

E super mel si dansu:*

| SimonaSymo explică (pentru tinaHd):

Melodia, dansul sunt superbe, dar filmul din care e luata melodia e si mai frumos. daca vrei sa il vezi, se nmeste Dhoom 2 si este un film indian!