| ch0c0latemix a întrebat:

am o nelamurirebig grin de ce multi dintre voi nu il suporta pe justin bieber? nu sunt fana sau ceva dar de multe ori vad o multime de comentarii la adresa lui si nu inteleg.mersi:*

2 răspunsuri:
| iJustWannaDance a răspuns:

Nu pot sa spun ca nu il suport, ba prima sa melodie cu ''baby'' chiar mi-a placut la inceput.

Dar dupa, am avut senzatia ca e ceva gen homosexual...
laughing Numai cand ma gandesc rad... uite-te la pustiul ala, cosmin de la romanii au talent si compara-l cu marele ''j.b''.

Daca nu poti, te ajut eu.
Cosmin face beatbox, o chetie de baieti, pe cand bieber face pe fetita cu cantecele sale.
Cosmin a impresionat o tara plina de copii, adolescenti si adulti, pe cand dupa bieber, doar pustoaicele de 12-13 ani mai ravnesc.

Bieber e celebru pentru ca e norocos, pe cand cosmin va fi celebru pentru ca asa ii e sortit.

(sincer nu stiu de ce l-am luat pe cosmin drept exemplu)

Nu cred ca mai vrei alte detalii.

sper ca esti lamurita.

| BlueDeea a răspuns:

Mai mie una nu imi place omul pentru ca ascult un gen foarte diferit de cel adoptat de el si banuiesc ca majoritatea mesajelor pe care le-ai vazut sunt de la persoane la fel ca mine -mentionez ca eu nu las mesaje de genul-daca nu imi place ceva pur si simplu nu ascult.Nu imi place sa fac comentarii rautacioase pentru ca si pustiul a muncit sa ajunga unde a ajuns si a ajuns atat de sus din cauza fanilor asa ca...nu avem ce face.In alta ordine de idei sunt foarte dezamagita de muzica din ultimul timp si anume house. Daca pana si Snoop Dogg a ajuns sa cante asa ceva... sunt dezamagita laughing ( sorry ca am fost cam out-topic )