| Aηηy a întrebat:

TPU. Am o nelamurire. Este un baiat pe strada mea care se uita insistent la mine si la prietena mea ori d ecate ori iesim pe strada si trece de foarte multe ori pe langa noi fara motiv, sta putin intr-un loc si apoi se intoarce. Eu il cunosc pentru ca am mers o data cu el si cu parintii nostri la el la tara dar acolo s`a comportat destul de bine. Pe mine si pe prietena mea ne baga in seama doar atunci cand este insotit de alti baieti. Credeti ca o place pe una dintre noi? sau pe amandoua? cum putem sa il facem s anul se mai uite asa de insistent la noi. Noua nu ne place de el pentru ca nu e foarte dragut dar cum ne vede ca am iesit pe stradqa sau ca ne plimbam imediat iese din curte si face vreo 20 de ture pe zi... mergand incet si holbandu`se in ultimul hal la noi. Noi inca nu i-am zis nimic laughing dar prietena mea vroia sa ii zica : de ce te uiti asa n`ai mai vazut vedete?laughing...cateva sfaturi pls.

Răspuns Câştigător
| Onutssa a răspuns:

Mai mult ca sigur ca te place. De ce nu ii oferi o sansa? tongue

2 răspunsuri:
| andreeada a răspuns:

Saracul! s-a amorezat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur de tine ii place, daca spui ca te-ai intalnit cu el la tara. spune-i vreo 2 ca nu are ce sa-ti faca.