| HeiTu a întrebat:

Am o problema. ma simt singura, adica mna, nu am o prietena "cea mai buna " cum se spune, sunt consolata doar de seriale sau filme si dulciuri laughing). Cand ies afara ies doar o ora, doua cu o vecina si stam la banca sau ne plimbam pe strada noastra ( prietena din copilarie) insa ne plictisim FOARTE tare, majoritatea amicilor mei sunt din alte sate (chiar si orase), inainte ieseam cu o colega ( nu mai suntem colege si nici prietene) si mai aveam o fata pe strada mea care iesea cu noi uneori ( cu mine si vecina) insa nu mai iese de 2 3 ani fiindca a intrat la liceu si s-a cam schimbat ( cu ea nu mai sunt ca inainte fiindca s-a impacat cu colega mea - eu le-am impacat- si au inceput sa iasa amandoua, am iesit si eu cu ele de 2 ori, insa nu ma mai simteam bine, ma simteam nebagata in seama si asa ne-am distantiat) Eu si vecina mea nu mai avem copii de varsta noastra ( 13 - 15 ) pe strada sau chiar in satul asta cu care sa ne intelegem...as putea sa sun niste baieti sa iesim cu ei, dar vecina mea nu vrea si asa ne plictisim in fiecare seara singure( acum 2 3 ani ieseam o GRAMADA la noi pe strada, dar majoritatea au uitat de noi de cand cu liceul si nici in seama nu ne mai baga) si eu o sa intru la liceu din toamna, dar n-o sa fac asa.

Răspuns Câştigător
| Urssuletz a răspuns:

Hmm.intra 9 a e diferit sunt in clasa elevi de la 30 in sus adica o sa ai ocazia sa-ti faci noi prieteni si chiar cea mai buna pretena primele zile sunt mai grele pana faceti cunostinta in rest este ok si daca sunt in clasa cu tine ce daca ii ignori daca nu vor prietenia ta :*

11 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Asa si care-i faza? laughing

| Urssuletz a răspuns:

Pai trebuie sa fii mai comunicativa si sa suni prietenii afara ce ei nu vin singuri. Esiti odata cu ei si daca va plictisiti (eu nu cred mai ales cu baietii laughing ) schimbatii tura si chemati p altii! fundita?

| HeiTu explică (pentru Urssuletz):

Sunt comunicativa, faza e ca nu prea avem pe cine chema la noi in sat..majoritatea-s niste tarani nesimtiti.

| Urssuletz a răspuns:

Poate nu-s chiar asa imprietenitiva cu ei apoi o sa-i cunosti

| HeiTu explică (pentru Urssuletz):

Ba chiar asa sunt. nu exista loc decat pentru un buna la noi happy.

| Urssuletz a răspuns (pentru HeiTu):

laughing da ce fel de copii is astia laughing) fa-ti curaj incepe tu discutile...ori o sa te creada nebuna ori o sa va imprieteniti laughing

| HeiTu explică (pentru Urssuletz):

O sa ma creada nebuna. vor spune ca, caut bagare in seama, plus ca in satul asta se barfeste nonstop, e diferit.

| Urssuletz a răspuns (pentru HeiTu):

Naspa te tine oricum acusa incepe scoala si o sa te intalnesti cu colegii si prietenii tai.

| HeiTu explică (pentru Urssuletz):

Ooffff,trec in a 9 a. la liceu cu mine.

| HeiTu explică (pentru Urssuletz):

Mersihappy

| Urssuletz a răspuns (pentru HeiTu):

Imi dai fundita! Plz puppy dog eyes

| Urssuletz a răspuns (pentru HeiTu):

Hmm.intra 9 a e diferit sunt in clasa elevi de la 30 in sus adica o sa ai ocazia sa-ti faci noi prieteni si chiar cea mai buna pretena primele zile sunt mai grele pana faceti cunostinta in rest este ok si daca sunt in clasa cu tine ce daca ii ignori daca nu vor prietenia ta :*