| r1z2an a întrebat:

Am o nelamurire si va rog sa ma ajutati. In special fetele. Cum sta treaba, peste cateva saptamani este ziua de nastere a colegei mele de banca. Suntem a 12-a si stam dintr-a 9-a in aceeasi banca. Este ultimul an si vreau sa-i fac un cadou foarte frumos, ceva pe care sa nu-l uite niciodata. Trebuie sa fie ceva care sa-i aminteasca de zilele de liceu pentru totdeauna. Ce sfaturi imi dati? Ajutati-ma va rog. Funda si o mie de multumiri celui care ma ajuta.

PS: Nu suntem iubiti, ne intelegem ca fratii doar.

Răspuns Câştigător
| smart01 a răspuns:

Salut,
Poti sa alegi o fotografie cu voi doi de la scoala (sigur ai asa ceva) si sa o pui pe un obiect anume, care sa fie personalizat (o cana, un tricou, o agenda etc.) Astfel, vor fi obiecte pe care le foloseste zilnic si ii vor aminti de anii de liceu petrecuti impreuna. Sunt o multime de site-uri unde poti personaliza astfel diferite obiecte. Eu iti recomand un tricou personalizat de aici http://www.conserve.ro/tricouri-personalizate.htm/, dar bineinteles te poti orienta spre ce doresti tu. Foarte frumos gestul tau.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Faceti o poza impreuna si gaseste o rama frumoasa cu trimitere la scoala/liceu. Poti adauga si o ciocoalata (Heidi, recomand) sau o cutie de bomboane mai rafinate ca sa nu fie asa sec cadoul. Foarte frumos gestul tau, apropo.

| neutrino a răspuns:

Cumpara-i un lantisor din aur si nu te va uita niciodata.

| Catalina1243 a răspuns:

Daca ai niste poze mai vechi cu voi doua sau cu alti colegi din cei 4 ani de liceu poti sa le lipesti frumos pe banca voastra cu un mesaj de-al tau sincer si din inima. Cumperi un tort, strangi colegii de clasa/prieteni(daca poti si profesorii sau macar dirigintele) si pana sa ajunga ea in clasa va pregatiti cantand "La multi ani".
Sper ca te-am ajutat! Multa bafta iti doresc!winking
P.S.- sa iei niste baloane si confetii!

| Stefan_Cristina_2001 a răspuns:

Ce gestu frumos