| danSS a întrebat:

Salut,am o pagina de facebook cu fotografii, are in jur de 7000 de aprecieri..Cine e interesat sa fie admin, ar trebuie sa fie activ pe pagina si sa aduca cat mai multe aprecieri! Astept raspunsuri!

6 răspunsuri:
| Pinguuuin01 a răspuns:

Ce pagină? happy

| danSS explică (pentru Pinguuuin01):

Fotografii! Impresionante

| Pinguuuin01 a răspuns (pentru danSS):

Nu e mai uşor să dai link fiindcă sunt mai multe cu acest nume? :d

| danSS explică (pentru Pinguuuin01):

Linkul il refuza...cauta ca gasesti..fotografia de coperta si ce de profil e cu pamantul

| ukukuku a răspuns:

Buna. eu as dorihappy

| danSS explică (pentru ukukuku):

Cauta Fotografii! Impresionante apreciaza si spune cine esti ca sa iti dau add pe facebook si vorbim