| costieli a întrebat:

Am o problema cu Instagramul pe telefon, cand apas sa intru ma scoate instant am iphone, ultimul update facut, am dezinstalat aplicatia si am luat-o iar, am dat restart la telefon si degeaba. Contul este functional deoarece sunt logat pe pc si merge perfect, in schimb pe telefon ma scoate instant nici nu ma baga. ce as putea face?

1 răspuns:
| missunderstoodx a răspuns:

Buna am avut o problema similara
Du te in setari, la spatiu si gaseste aplicatia Instagram si o sa ai undeva "clear cache" si dai acolo