| Danutz_Mihai_1997 a întrebat:

Buna TPU am o prb sad si nu ma simt deloc fericit sad am fost comb cu cineva noi nu ne intilnisem fata in fata pina cum iar una dintre prietene pe care o plac 100% mi-a spus ca ar trebui sa ma desp de ea pentru ca a gresit de atitea ori trea sa ne intalnim de atitea ori cu aia si niciodata nu a venit am iertato de o grămadă de ori si-a batut joc de mine dar am iertato ma ro si asta am fackt iar prietena asta imi zice intr-o zi ca s-a desp de prietenu ei si ma gindeam ca urmatoarea data cind ne intalnim o sa o intreb dac se comb cu pin dar urmatoarea data a trebuit sa fie cind o iau de la liceu desi mi-a zis ca se duce la o prietena si am zis ca e bine c n-ar nimic dar... a doua zi s-a impacat cu prietenu ei crying am așteptat prea mult nu stiu ce sa fac mor de ciuda chestia e ca vineri am fost s-o iau si mi-a zis ca a chiulit de la ultima ora sa stea cu prietenu ei si ca e cu el acum si m-a intrebat dac vreau sa vin si am zis nu ca sunt cu roolele si nu mai am chef dar adevaru e ca nu m-am dus ca miera ca il omor pala desi are 20 de ani eu 14 si ea 16 laughing totusi e sa fac? ajutooor

5 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Pai nu prea am inteeles mare chestielaughing

ai 14 si ea 16laughing kauta alta

pai...pretena aia a zis asa din 2 -3 motive posibile: 1. ii era ciuda si vroia sa stea cu tine
2. avea ceva cu aia si vroia sa se razbune
3.pur si simplu vroia sa stea cu tine, dar a intervenit ala si cum e mai mare are experienta si ..pac pac.laughing

parerea mea e sa stai linistit si sa-ti cauti alta chiar 2 laughing sa vezi ce bine te simti si nu o sa-ti mai pese de asta, si daca ea vede k o ignori (nu k te prefaci, ci E PE BUNE!) posibil sa vina singura la tine. :p

ceauwinking

| Danutz_Mihai_1997 explică (pentru MarYan00):

NU MA AJUTI DELOC pentru ca ele nu se cunsc intre ele

| MarYan00 a răspuns (pentru Danutz_Mihai_1997):

Ma daca vrei sa te ajut zi-mi unde stai k altfel nu am cum...

aaaaaaa...una din prietenele tale ma! pai ti-am zis... prietena asta a ta te place ce esti greu de cap!
la ce altceva s-ar baga intre tine si aia rolling on the floor? (numa daca nu o place pe ea si e p invers :p )

| Danutz_Mihai_1997 explică (pentru MarYan00):

Esti chiar nesimtit

| MarYan00 a răspuns (pentru Danutz_Mihai_1997):

ma bucur ca te-am ajutat :p