| aLina_8828 a întrebat:

Salut.nu stiu ce sa fac[daca sa ma despart de el sau nu]
sunt cu el de o luna jumate dar nu simt nimic pentru elthinking doar il plac[sau il placeam?! rolling eyes] si tin la el. nu stiu daca e bine sa continui sau nu pentru ca mai mult e o pierdere de timpstraight faceel m-a inselat o data [dupa 4 zile ce ne-am comb] dar l`am iertatoh go onam zis ca era dupa putin si nah. in fine. si de atunci nu a mai facut nimic[cred//straight face]. pana acum o saptamana cand eram eu, el, un prieten de al lui si cu prietena lui la el acasa... si eu cu prietenu lui ne-am dus in dulap[laughing] ca era mare si stateam acolo.si el a inceput sa ma:*. asa apoi cand am iesit eram eu, el, si prietenu meu.si zice el:acum fara suparare m-am sarutat cu femeiata.si pr meu:si eu cu ema. [ema fiind prietena lui ala cu care m-am:* eu.] si peste ceva timp cand am ramas doar noi 2 a zis ca a zis la panarama ca nu a facut nimic cu ea.straight facein fine.si ieri eu eram beata si m`am :* cu unu`.straight face desi nu`mi amintesc nimic. el inca n`o aflat.in fineoh go on mi-am dat seama ca ori de cate ori ar avea el ocazia sa ma insele ar face`o... si eu la felstraight facestraight face de aceea cred ca ar fi mai bine sa ne despthinking

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Asa zic si eu.
e clar ca nu simti nimic pentru el. poate ti se pare ca e dragut, tie simpatic atata tot. happy

| alylove15 a răspuns:

Fetito,esti o panarama esti cu un baiat si te pupi cu alti sa iti fie rusine.
Cel mai bine ar fi sa va despartiti decat sa stai cu el fara sa il iubesti sau sa ti la el si sa il mai si inseli.

| Jigsaw a răspuns:

Vai si amar de capul tau.

| Aanyaa a răspuns:

Panarama era daca mai facea si altceva pe langa pupat; alylove15 trebuie sa mai cresti pentru a intelege care e diferentawinking

| NoNameMe a răspuns:

Despartiti-va! Clar! Nu are sens sa stai cu cineva doar ca sa treaca zilelewinking Poate o sa iti gasesti si tu pe cineva la care chiar o sa tii.