| Ancutssssa199712 a întrebat:

AM O PROBLEMA. ajutati-ma va rog
Daca ma duc la dermatolog din cauza caderii parului, exista vreo sansa sa ma intrebe daca mi-am inceput viata sexuala iar aceasta sa fie cauza?
Va rog frumos ajutati-ma! multumesc din inima!

2 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Nu, cu siguranta nu. N-au nicio legatura una cu cealalta, stai linistita.

| michelia a răspuns:

Glumesti? Nu poate fi nici o legatura.
O sa-ti rupa citeva fire de par si o sa observe daca se rup cu bulb ( radacina aia alba) si atunci e o cauza interna ( cel mai probabil ) si vei urma un tratament pe baza de calciu si lotiuni, sau se rupe fara bulb si atunci ai o ciuperca si o sa ai alt tratament ( pentru tricofitie ).