| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Am 14 ani si sunt din Vaslui. Problema e ca vara nu prea imi place sa port fuste si rochii deoarece se mai intampla sa ma fluiere baietii pe strada si mi-e rusine... ma fac de ras. Solutii? Fundă

3 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Esti fata. Nu te lasa intimidata de nesimtirile altora. Poarta rochii si pantaloni scurti, este vara.

| MeddyMaddy a răspuns:

Nu tu te faci de ras, poarta rochiii, e cald vara, nu-i baga in seama.

| Adrian37 a răspuns:

Asa sunt baietii in general si asa vor sa se faca remarcati.Nu trebuie sa ii iei in seama. laughing