| BbyLolix a întrebat:

Am o problema. Am un telefon Nokia C3 si de ceva timp, atunci cand incerc sa accesez jurnalul cu numere formate mi se inchide si mi se deschide apoi singur. Help please! Dau funda, vot, like pe la poze la facebook daca vreti...

5 răspunsuri:
| Luck19 a răspuns:

In plus asta se punea la telefonie da e bine siaici ca macat nu prea intru la telefonie

| Luck19 a răspuns:

Bun tati are c3 eu samsunggalaxy mini 2 intra in meniu si intra la agenda acolo dai pe agenda telefonica si te-ai scos

| BbyLolix explică (pentru Luck19):

Eu ma refeream la jurnalul de apel...

| Luck19 a răspuns:

Chiar BbyLolix mersi mult tipule

| BbyLolix explică (pentru Luck19):

Ce tip ma ca sunt fata