| xXGaByxD a întrebat:

Salut, am o problema cu contul facebook. De un timp tot se da autoflower adica urmarese pe cineva faraca ca eu sa vreau am vazut azi la jurnalul de activitati adica imi urmareste tot felul de persoane staine ce sa fii facut? de ce mi se intampla asta cum pot scapa, deja e foarte enervant imi urmareste singur persoane straine sa fii dat pe vreo aplicatie ce s-a intamplat help please dau funda :X

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Sunt anumite siteuri pe care atunco cand le deschizi ruleaza un script catre followul de pe fb. Mi s-a mai intamplat si mie. Pune un adblock la browser.

| SimoonaD a răspuns:

Cand te imprietenesti cu cineva pe fb, automat il si urmaresti.Cum scapi de asta? simplu: de pe profilul persoanei, dai click pe butonul de dupa Prieteni[scrie Urmaresti in romana ] si gata

| xXGaByxD explică:

Da am Adblock si stiu cum sa sterg urmarirea dar imi scrie ca urmaresc 2124 persoane
si in fiecare zi cand dau la jurnal imi apare ca mai urmaresc pe cineva, dar doar persoane straine cu nume ciudate help pls funda

| xXGaByxD explică:

Ma ajuta cineva?