| joghu22 a întrebat:

Am o problema. Astăzi am fost la ziua celei mai bune prietene ale mele. Si gen, am stat mai mereu cu o colega de a ei, tin sa mentionez ca si bff statea cu alta fata.
Si imi trimite mesaj ca cică "Ce prietena esti tu cu Ionela(fata cu care stăteam). Nu sunt geloasa, dar iti spun ceea ce faci".
Va cer o parere. Chiar nu aveam voie sa mai stau cu altcineva de acolo? Trebuia sa stau numai cu ea, având in vedere ca si ea stătea cu alta fata?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E geloasa, crede ca o sa fii prietena cu fata aia si o lasi pe ea balta + ca se astepta ca fiind ziua ei sa aiba atentia tuturor in continuu

| SkyPilot a răspuns:

Ea fiind sarbatorita trebuia sa se ocupe de toti musafirii in mod egal. Asa ar fi fost normal.

| Kerre a răspuns:

Cel mai probabil este geloasa si se teme ca o vei inlatura cu acea fata, insa cred ca daca mergi la ziua cuiva sa ii acorzi o atentie mai mare omagiatului, nu zic sa nu vorbesti cu alte persoane dar totusi cred ca s-a simtit putin geloasa.