| Miruna2080 a întrebat:

Buna TPU am o problema, astazi la ora 12 mi-a venit ciclu, la ora 3 am ajuns acasa, cand m-am asezat in pat m-au luat niste dureri groaznice de burta. Ce pot face sa imi treaca?

2 răspunsuri:
| →Alee׃╳← a răspuns:

Http://www.elle.ro/......le-334454/

Stai intinsa in pat, incearca sa te relaxezi si sa-ti gasesti o pozitie confortabila. Daca nu durerea nu dispare poti lua un No-Spa :)

| AlexandraMaria15 a răspuns:

Câți ani ai?
e normal să-ți vină. dacă te referi să nu-ți mai vină ciclu...nu se poate... dacă te referi la durerea de burtă, trebuie să stai liniștită, să pui o plostcă(dacă nu ai poți pune o sticlă) cu apă caldă.Eu te sfătuiesc să nu iei pastile. Spune-i mamei tale, ea știe cel mai bine.