| Anonim200300 a întrebat:

TPU, va rog sa ma ajutati cu un sfat. Nu am avut dureri nici de cap, nici de burta, nici de nimic, desi de ieri si pana acum am impresia ca mi-a venit ciclu. Eu stiu ca atunci cand iti vine ciclu trebuie sa ai dureri groaznice... Cea ce am eu e asemanator cu ciclu dar fara dureri...Imi puteti explica ce este? Va multumesc

2 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Cand iti vine menstruatia (ciclul) nu trebuie neaparat sa te doara burta sau sa ai dureri. doar unele persoane patesc asa.Iti dai seama cand mergi la toaleta, daca ai sange pe chiloti, inseamna ca ti-a venit ciclul happy funda?

| andypandy_2709 a răspuns:

Depinde de organism... poti sa ai dureri de burta si sa nu iti vina ciclu, sa fie niste simple dureri sau se poate sa iti vina ciclu si abia dupa sa ai dureri ...si mai ales daca racesti sa vezi ce va fi laughing funda?