| Eka7Lyzza a întrebat:

OFER fundita! Cui i-a aparut asa pe facebook, si cum a rezolvat si a putut trimite cereri de prietenie in continuare?!: Friend Requests Blocked for 30 Days
We received feedback that you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 30 days. Learn more.

If you think you’re seeing this by mistake, please let us know.

Multumesc mult. ofer fundita.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

NU e o solutie verificata dar incearca asta :
-nu mai baga pe nimeni ca prieten timp de 7 zile
-apoi timp de 2 zile adauga ca prieteni numai oameni din,, suggested friends,,
-si teoretic ar trebui sa isi revina

Chestia asta ti-a aparut deoarece facebook credea ca tu faci spam...de asta nu e bine sa adaugi prea multi prieteni deodata