| Noname_6790 a întrebat:

Cand vreau sa adaug prieteni sau sa trimit mesaj pe facebook cuiva, imi zice asa "Friend Requests Blocked for 7 Days
We received feedback that you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 7 days. Learn more.
If you think you’re seeing this by mistake, please let us know."
Cum pot face sa-l deblochez sau stiu eu. thinking! fundita kiss!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti face nimic. Dupa 7 zile vei fi capabila sa trimiti cereri de prietenie din nou

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Acest avertisment il primesc daca adaugi multi prieteni odata.Trebuie sa astepti 7 zile.S-ar putea ca dupa aceste 7 zile daca agaugi din nou multi prieteni in interval scurt de timp, nu ve mai putea adauga prieteni timp de 14 zile.Asa am patit si eu.