| Dan10079 a întrebat:

Ce inseamna asta cand vreau sa adaug pe cineva pe fb?
Friend Requests Blocked for 7 Days
We received feedback that you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 7 days. Learn more.

If you think you’re seeing this by mistake, please let us know.
This block will be active for 7 days more.

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Nu poti trimite cereri de prietenie timp de 7 zile deoarece ai trimis unor persoane pe care nu le cunosteai

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Ai trimis prea multe cereri de prietenie deodata sau ai adaugat prea multi prieteni si fb tia trimis acest mesaj findca nu ai voie sa trimiti mai mult de 15-20 de cereri de prietenie.

| BaietzelCuMujchi a răspuns:

Adica tu ai dat la o gramada prietenie si facebook a vazut ca nu e in regula si tea blokat pentru o saptamanalove struck funda